LIEBHERR GRUP

Liebherr 1949 yılında aile şirketi olarak kurulmuş olup, günümüzde tüm dünyada 120 farklı grup firmasında 32.979 çalışanı bulunan bir firmadır. Liebherr ürünleri 16 farklı ülkede 35 farklı fabrikada üretilmektedir, bununla birlikte Liebherr devamlı gelişim içerisinde bulunan ve ihtiyaca göre özel makina üretimi yapan sayılı firmalardandır ayrıca Liebherr ürünlerinde kendi ürettiği motorunu, hidrolik ekipmanlarını ve aktarma organları kullanan nadir firmalardan biridir.


Liebherr Türkiye'deki faaliyetlerini 2008 yılı Haziran ayına kadar çeşitli distribütörlüklerle sürdürmüştür.


LIEBHERR TÜRKİYE

Liebherr, 2008 yılının Haziran ayında Liebherr Makine Servis Ticaret Ltd. Şti.'ni kurarak Türkiye'deki faaliyetlerine bizzat kendisi devam etme kararı almıştır. Bu sayede Türkiye çalışma koşullarına uygun yeni makinaların sektöre birinci elden sunulması sağlanmıştır. Bununla birlikte yedek parça ve servis hizmetini birinci elden sunmuş, eğitimlerle günümüz teknolojisine uygun tecrübeli personeli gelişimini tamamlamıştır. Yeni kurulan orijinal yedek parça deposu ile yedek parça bulunurluluğunu maksimum seviyelere taşımıştır.

AKM İŞ MAKİNALARI

Bu gelişim sürecinde AKM İş Makinaları Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Şubat 2012 de Liebherr Makine Servis Ticaret Ltd. Şti.'nin İstanbul Avrupa yakası ve Trakya bölgesi distribütörü olarak faaliyete başlamıştır.


AKM iş makinası çalışanları 18 yıllık İş makinaları sektör deneyimine sahiptir, AKM iş makinası çalışanları bu tecrübeleriyle müşterilerine güven ve komple çözümler sunmaktadır.


Firmamız ayrıca tüm iş makinaları için orijinal yedek parça temini yaparak müşterileri için tek noktadan kısa sürede ortak çözümler üretmektedir.


AKM İş makinaları , İtalyan Fabrica Italiana Palancole markasıyla soğuk bükme Palplanjların Türkiye yetkili satıcılığını da yapmaktadır.


AKM iş makinalari gelişen ve büyüyen şirket yapısı ile yeni çözüm önerileri ile müşterilerine hizmetine devam edecektir.